live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У ДФС роз'яснили, як подавати звітність після кібератаки

Платники можуть користуватися електронним кабінетом для формування та подання звітності, і всі, хто користувались ним, свої дані зберегли

Про це повідомили в прес-службі ДФС з посиланням на в.о. голови відомства Мирослава Продана.

"Тут, принаймні, все захищене, і всі, хто користувались ним, свої дані зберегли", - зазначив Продан.

Він також поділився планами ДФС щодо виведення в електронний формат усіх адміністративних, консультативних, будь-яких інших послуг, які надає служба платникам податків, та впровадження електронного обміну інформацією з центральними органами влади, правоохоронними органами.

Читайте також: Petya.A-вимагач. Все про найбільшу кібератаку в Україні

За словами Продана, ще до кінця року ДФС планує забезпечити повноцінне функціонування електронного кабінету щодо можливості сплати податків юридичними особами. Сьогодні вони можуть тільки здавати звіт в електронному вигляді і фактично отримувати всі довідки.

Очільник фіскальної служби зазначив, що сьогодні в електронному кабінеті платника зареєстровано понад 8 мільйонів користувачів з більш як 70 країн світу.

  • Кіберполіція наполегливо рекомендує усім користувачам на час проведення слідчих дій припинити використовувати програмне забезпечення M.E.Doc та відключити комп'ютери, на яких воно встановлено, від мережі. Також необхідно змінити свої паролі та електронні цифрові підписи у зв'язку з тим, що ці дані могли бути скомпрометовані.
  • Як заявив очільник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, хакери поширювали вірус Petya.A через програмне забезпечення M.E.Doc, щоб дестабілізувати економічний сектор.
  • Софтом М.Е. DОС користується більшість українських підприємств.
  • Компанія M.E.Doc вже створила оновлення-антивірус, яке покликане захистити користувачів від вірусу Petya.A. Там зазначили, що їхнє програмне забезпечення взламали вперше, а відповідальність за атаку експерти покладають  на високопрофесійних спеціалістів. 

новини партнерів

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

24 листопада, 2017 п'ятниця

23 листопада, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати