live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Данилюк вважає, що перевірку щодо нього "активно проштовхують"


фото: REUTERS
Міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що є чітке враження активного лобіювання справи проти нього

Про це Данилюк написав на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні з юристами більш детально розібралися у звинуваченнях ГПУ, про які я вчора дізнався зі ЗМІ. При аналізі юридичних деталей цього процесу складається чітке враження, що справа проти мене активно проштовхується", - написав міністр фінансів.

За його словами, прокуратура перевищила повноваження, звертаючись до суду. У Кримінальному процесуальному кодексі відсутні відповідні повноваження прокурора щодо призначення перевірок.

Відтак суддя приймав рішення на підставі незаконного подання прокурора. Про це не могли не знати представники ГПУ і слідчий суддя, який виносив ухвалу. Суддя прийняв незаконну ухвалу. Крім того, заборонив її оскаржувати! Водночас, закон дозволяє оскаржувати цю ухвалу, - додав він.

Данилюк вважає, що прийняте рішення провести перевірку за період з 1998 по 2016 рік не узгоджується з нормами Податкового кодексу України про обмеження на строк проведення податкових перевірок.

Найближчим часом Данилюк планує подати скаргу на суддю та заяву про злочин щодо завідомо неправомірних дій посадових осіб.

новини партнерів

19 листопада, 2017 неділя

19 листопада, 2017 неділя

18 листопада, 2017 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати