live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

ГПУ обшукує офіси компаній Фірташа через несплату податків

ГПУ та Нацполіція розкрили схему, спрямовану на розкрадання коштів та ухилення від сплати податків компаніями Group DF за допомогою підконтрольних страхових компаній

Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

"Встановлено, що протягом 2015-2017 років членами організованого злочинного угрупування, з метою розкрадання коштів та ухилення від сплати податків низкою підприємств, а саме: ПРАТ "Сєвєродонецьке об’єднання Азот", ТОВ "Межріченський ГЗК", ПРАТ "Юкреніан Кемікал Продактс", ПАТ "Рівнеазот", ДП "Хімік" ПАТ "Азот" та іншими, які входять до бізнес-групи "GROUP DF" Дмитра Фірташа, організовано діяльність низки фіктивних підприємств та підконтрольних страхових компаній", - йдеться у повідомленні.

Для виведення коштів за цей час уклали договори страхування, на підставі яких страховим компаніям перераховано фіктивні страхові внески.

"Тобто, застраховано завідомо непотрібні страхові випадки, які фактично не настали і не мали настати, про що достовірно було відомо членам злочинного угрупування", - пояснили у відомстві.

Пізніше ці кошти розкрадались завдяки страхуванню цими ж підконтрольними страховими компаніями фіктивних кредитних договорів та договорів купівлі-продажу "сміттєвих" цінних паперів інших підконтрольних указаним особам фіктивних підприємств та підставних фізичних осіб.

"Такі кредити не планувалися до повернення, про що заздалегідь було відомо членам злочинного угруповання. Після прогнозованого неповернення цих кредитів, страхові компанії здійснювали повне відшкодування таких фіктивних ризиків фінансовій компанії, з подальшим виведенням готівки через банківські установи", - розповіли у ГПУ.

Зазначається, що отримані гроші направлялися підприємствам реального сектору економіки.

Наразі проводяться санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях та місцях проживання осіб, які причетні до вчинення злочину.

новини партнерів

12 серпня, 2020 середа

12 серпня, 2020 середа

11 серпня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати