live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фотограф зняв, як смертельно небезпечна змія кусає його за ногу

Під час зйомки змій із фотографом Марком Лайта стався нещасний випадок - смертельно отруйна змія кинулася йому на ногу

Про це повідомляє Wired.

null

Фотограф Марк Лайта вирішив сфотографувати красу змій для своєї книги "Серпентайн". Це колекція знімків яскраво освітлених змій на чорному тлі, щоб краще було видно приголомшливі кольори і текстуру шкіри. Автор наполягає на тому, що хоча робота може бути цікавою для любителів змій і герпетологів,  вона повинна розглядатися як мистецтво.

null

"Мій намір полягав в тому, щоб досліджувати колір, форму і рух, використовуючи змій як предмет, але, звичайно, герпетологи, ймовірно, теж будуть насолоджуватися цими фотографіями», - сказав Лайта.

null

Однією зі змій, відібраних для книги, була смертельна чорна мамба, дуже агресивна і отруйна змія з африканського континенту.

Незважаючи на запобіжні заходи під час зйомки, стався нещасний випадок, коли змію спробували знайти за допомогою гачка. Замість цього гак зачепив червоний фотокабель, який був поруч, і це налякало мамбу, яка накинулася на ногу фотографа. Кров почала текти з рани, і Лайта вже очікував найгіршого.

null

На щастя для нього, або це був "сухий укус", в якому змія вважала за краще не вводити отруту, або отрута одразу ж вимилася через сильну кровотечу з місця укусу.

null

null

null

null

null

null

null

null

 

новини партнерів

23 липня, 2018 понеділок

22 липня, 2018 неділя

23 липня, 2018 понеділок

22 липня, 2018 неділя

21 липня, 2018 субота

20 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати