live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В уряді пояснили, за які покупки можуть відмовити у субсидії


фото: PHL
В уряді пояснили, за яких обставин держава може відмовити у призначені субсидії на оплату комунальних послуг

Про це повідомляє Урядовий портал у Facebook. 

"Основний критерій, за яким житлова субсидія не призначається, є одноразова покупка, яка перевищує 50 тисяч гривень. Однак, і тут є виключення", - пояснює Урядовий портал.

Так, субсидія не буде скасована у разі оплати дороговартісного лікування будь-кого з членів сім’ї, довготривалого накопичення коштів на купівлю квартири чи оплата навчання дитини.

"До прикладу, родина 10 років збирала кошти, щоб придбати собі помешкання. Купівля квартири перевищила 50 тисяч гривень і у сім’ї немає іншого помешкання – такі люди мають змогу подати документи для оформлення житлової субсидії на розгляд Комісії з питань соціального захисту населення. Аналогічна ситуація і з оплатою навчання дитини", - йдеться у повідомленні.

Якщо родина здійснила покупку, що перевищує 50 тис. грн. у період отримання субсидії, державну допомогу у сплаті житлово-комунальних послуг їй не припинять надавати. Факт такої купівлі впливає виключно на право призначення субсидії на наступний термін.

На оформлення субсидії також не впливає вартість майна, отриманого у спадок або у подарунок. Цей дохід не включається до сукупного доходу сім’ї і не береться до уваги при розрахунку розміру субсидії.

Наявність у власності двох житлових приміщень, двох автомобілів також не впливає на право отримання субсидії. Береться до уваги офіційний дохід, який приносить це майно.

Якщо сім’я придбала квартиру у кредит, то при визначені її права на субсидію враховується сума першого внеску.

Якщо ця сума перевищує 50 тис. гривень, субсидія може бути призначена за рішенням Комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов проживання.

 

новини партнерів

‡агрузка...

20 вересня, 2019 п'ятниця

20 вересня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати