live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кремль фінансує у США бійцівські клуби афроамериканців, - ЗМІ

Дві організації американців африканського походження проводять курси самооборони на кошти пов'язаного із російськими спецслужбами "Агентства інтернет-розслідувань" із Санкт-Петербурга

Йдеться про Black Fist ("Чорний кулак"), повідомляє CNN.

Як стверджується у матеріалі, члени обох бійцівських клубів могли бути використані для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації у США й, зокрема, для організації масових заворушень та сутичок з поліцією.

Осередки "Чорного кулака" є у Нью-Йорку, Флориді та інших куточках країни.

Разом з тим, за даними АВС, аналогічною діяльністю за російські гроші також займалося громадське об'єднання BlackMattersUS ("Чорні справи у США").

Російські замовники також просили обидві згадані вище організації створювати музичні відеокліпи у стилі хіп-хоп з пропагандистським змістом: поліцейські, наприклад, називалися "вбивцями", а глядачів заохочували виходити з протестами на вулиці.

Як зазначають журналісти, подібні сценарії розробляються "Агентством інтернет-розслідувань" з Ольгіно (Санкт-Петербург), яке ще називають "фабрикою тролів". 

  • "Фабрику" фінансує "особистий кухар Путіна" Євген Прігожин, а керують ними зі спецслужб Росії.
  • Нагадаємо, під час Холодної війни спецслужби СРСР активно використовували у своїй шпигунській та підривні діяльності на території Сполучених Штатів афроамериканські громадські організації.

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

15 листопада, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати