live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кремль фінансує у США бійцівські клуби афроамериканців, - ЗМІ

Дві організації американців африканського походження проводять курси самооборони на кошти пов'язаного із російськими спецслужбами "Агентства інтернет-розслідувань" із Санкт-Петербурга

Йдеться про Black Fist ("Чорний кулак"), повідомляє CNN.

Як стверджується у матеріалі, члени обох бійцівських клубів могли бути використані для дестабілізації внутрішньополітичної ситуації у США й, зокрема, для організації масових заворушень та сутичок з поліцією.

Осередки "Чорного кулака" є у Нью-Йорку, Флориді та інших куточках країни.

Разом з тим, за даними АВС, аналогічною діяльністю за російські гроші також займалося громадське об'єднання BlackMattersUS ("Чорні справи у США").

Російські замовники також просили обидві згадані вище організації створювати музичні відеокліпи у стилі хіп-хоп з пропагандистським змістом: поліцейські, наприклад, називалися "вбивцями", а глядачів заохочували виходити з протестами на вулиці.

Як зазначають журналісти, подібні сценарії розробляються "Агентством інтернет-розслідувань" з Ольгіно (Санкт-Петербург), яке ще називають "фабрикою тролів". 

  • "Фабрику" фінансує "особистий кухар Путіна" Євген Прігожин, а керують ними зі спецслужб Росії.
  • Нагадаємо, під час Холодної війни спецслужби СРСР активно використовували у своїй шпигунській та підривні діяльності на території Сполучених Штатів афроамериканські громадські організації.

новини партнерів

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

2 липня, 2020 четвер

1 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати