live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Поширення штучного інтелекту загрожує невеликим містам, - вчені

Автоматизація та впровадження систем штучного інтелекту по-різному впливають на маленькі і великі міста

Про це повідомляють дослідники з медіалабораторії Массачусетського технологічного інституту (США), інформує ArXiv.org.

У великих містах люди частіше зайняті розумовою працею та аналітикою, і ймовірність того, що їх замінять машини, набагато менше, ніж у невеликих містах.

Автори нової роботи визначили, які професії найбільш поширені у великих і маленьких містах США. Вони вивчили статистику за 2014 рік, зібрану Бюро статистики праці. Дані показали, що у великих містах (населення понад 100 тисяч людей) непропорційно велика частина населення займається розумовою працею. Це фінансові аналітики, розробники комп'ютерного ПЗ, адвокати, рекламні менеджери.

У маленьких містах, навпаки, більше людей працюють обслуговуючим персоналом. Саме вони, на думку вчених, сильніше схильні до технологічного заміщення.

В результаті, відзначають автори, великі і маленькі міста по-різному випробують на собі вплив автоматизації процесів і впровадження штучного інтелекту.

Менше всього будуть змінюватися прогресивні населені пункти, такі як Сан-Хосе (умовна столиця Кремнієвої долини) чи Вашингтон. У зону ризику потрапили міста, які виживають за рахунок сільського господарства та туризму — на думку вчених, їхній розвиток продовжить гальмуватися.

З часом їх може спіткати доля Детройта, який переніс значний економічний і демографічний занепад через деіндустріалізацію. Чисельність населення в місті скоротилася з 1,8 мільйонів жителів в 1950 році до 680 тисяч в 2014 році.
 

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати