live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко підписав закон про електронні підписи та ключі

В Україні запроваджуються електронна ідентифікація, електронний підпис та електронна печатка

Про це йдеться у законі "Про електронні довірчі послуги", який сьогодні підписав президент Петро Порошенко, передає прес-служба глави держави.

"Документ спрямований на реформування національної нормативної бази у сфері електронного цифрового підпису шляхом імплементації законодавства Євросоюзу, розбудову єдиного простору довіри на основі системи електронних довірчих послуг", - наголошується у повідомленні.

Читайте також5 головних реформ осені: яких змін чекати українцям

Закон також полегшує транскордонне використання онлайн-послуг, “створює умови для безпечної електронної ідентифікації і автентифікації, а також взаємного визнання ключових компонентів транскордонних цифрових послуг, таких як електронна ідентифікація, електронні підписи, електронні документи та послуги, визначає основні принципи державного регулювання у сферах електронних довірчих послуг та електронної ідентифікації”.

  • Нагадаємо, закон №2155-VIII, ухвалений Верховною Радою 5 жовтня 2017 року, набуває  чинності через рік з дня його опублікування, окрім статті 10, яка набирає чинності з дня опублікування цього закону.
  • Стаття 10 закону присвячена повноваженням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері інформатизації та електронного урядування.

новини партнерів

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

17 грудня, 2018 понеділок

16 грудня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати