live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Волонтери забезпечили Пугачевський будинок-інтернат матрацами, ковдрами та подушками

Дитячий будинок інвалідів для дівчаток, який знаходиться в Житомирській області, забезпечили матрацами, подушками та ковдрами

Там проживають вихованці віком від 4 до 35 років з помірною та важкою розумовою відсталістю. Найчастіше, сюди потрапляють дітки з інтелектуальним дефіцитом з Новоград-Волинського будинку малятка. 

Держава виділяє 54 гривні в день на утримання однієї людини, тож діти потребують багатьох предметів першої необхідності.

null

18 листопада відбулася чергова поїздка волонтерів за сприяння слухачів катахізаторскіх курсів при Лаврі, яку очолив протоірей Сергій Вейго. Напередодні зими дітей забезпечили матрацами, подушками, ковдрами, продуктами харчування, засобами особистої гігієни та одягом.

null

Як повідомила заступник директора дитячого будинку Майя Пивовар, у них наразі 11 дітей з фізичними патологіями, брак засобів гігієни гостро відчувають цілий рік, також є необхідність в продуктах харчування, і побутовій техніці (праски, фени).

Термінового ремонту також потребує їдальня, але це вже плани на перспективу.

Дитячий будинок загублений серед лісів Житомирської області, не так часто сюди приїжджають волонтери, тому тут раді будь-якій допомозі і спілкуванню.

null

null

новини партнерів

20 листопада, 2018 вівторок

20 листопада, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати