live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Їхати над землею: BMW пропонує еко-дороги в повітрі

Компанія BMW спільно з Університетом Тунцзі в Шанхаї розробила концепцію надземних доріг з окремим закритим простором для невеликого електротранспорту

Про це йдеться в блозі компанії.

Таким чином компанія сподівається адаптувати завантажені дороги мегаполісу до своїх нових моделей електромотоциклів.

null

Ідея будівництва доріг з окремим простором для двоколісного електротранспорту належить представництву BMW Group Technology в Шанхаї. За задумом, міські електробайки, сегвеї і невеликі електросамокати будуть пересуватися окремо від загального потоку машин в прозорому тунелі, захищені від вихлопів і інтенсивного руху.

null

Мета концепції - зробити дороги мегаполісів більш зручними для власників електробайків, які зможуть пересуватисятакими ж короткими маршрутами, що й автомобілісти, але без світлофорів і в захищеному просторі з хорошою вентиляцією.

 "Наша мета - поєднати стійку і ефективну мобільність з високим рівнем життя в містах, - каже старший віце-президент з досліджень, нових технологій та інновацій BMW доктор Герд Шустер. - Ми використовуємо нові технології та ідеї, щоб створювати такі інноваційні концепції, як E³ Way".

null

Проект був розроблений спільно з Університетом Тунцзі в Шанхаї. Одним з головних авторів з боку університету став професор Чжун Ма, який очолює "Школу автомобільних досліджень", який працював спільно з факультетом дизайну та інновацій.

null

"До 2050 року в китайських мегаполісах буде жити понад мільярд людей", - каже доктор Маркус Сейдель, директор BMW Group Technology в Китаї.

 "Шанхай, з його 25 мільйонами жителів, є третім найбільш густонаселеним містом в світі. Тому саме тут, як ніде, потрібні інноваційні заходи, спрямовані на перенаселення, боротьбу із забрудненням і збільшенням кількості електротранспорту ",- додав він.

  • Стартап Arrivo, заснований колишнім працівником SpaceX Броганом Бемброганом, представив концепт швидкісних доріг, які дозволять перевозити пасажирів на швидкості близько 320 км / годину. Їх вже будують.

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати