live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Білорусі розмістять сотні російських танків та гармат

Уряд Білорусі схвалив проект програми Союзної держави Росії та Білорусі про вдосконалення об'єктів військової інфраструктури, які призначені для спільного використання

6 грудня відповідну постанову підписав прем'єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков, пише газета "Салiдарнасць".

Згідно з цим документом, Міноборони Білорусі доручено запропонувати проект програми на розгляд Ради міністрів Союзної держави Білорусі і Росії.

Повністю документ, підготовлений військовими, називається проектом "Програми Союзної держави "Удосконалення об'єктів військової інфраструктури, які плануються для спільного використання в інтересах забезпечення регіонального угруповання військ Республіки Білорусь і Російської Федерації".

Як зазначає білоруський військовий експерт Олександр Алесін, цей документ означає, що Білорусь і Росія починають "більш серйозно готуватися до майбутньої війни з "нашими західними партнерами".

За його словами, йдеться про розміщення на території Білорусі в її ангарах і складах російської військової техніки, що належить російським частинам об'єднаної регіонального угруповання.

"Попередні маневри показали, що якщо російські частини з цього угруповання розгортаються на території Росії, це займає розуму не дні, а тижні. Адже багато часу йде на навантаження-розвантаження. Тому буде обраний інший варіант: техніку і боєприпаси будуть зберігати тут, а живу силу при потребі швидко доставлятимть повітрям або потягами", - наголосив експерт.

Зокрема, сотні російських танків та гармат з'являться у містах Борисів, Бобруйськ та Барановичі.

новини партнерів

25 червня, 2018 понеділок

24 червня, 2018 неділя

25 червня, 2018 понеділок

24 червня, 2018 неділя

23 червня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати