live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Білорусі розмістять сотні російських танків та гармат

Уряд Білорусі схвалив проект програми Союзної держави Росії та Білорусі про вдосконалення об'єктів військової інфраструктури, які призначені для спільного використання

6 грудня відповідну постанову підписав прем'єр-міністр Білорусі Андрій Кобяков, пише газета "Салiдарнасць".

Згідно з цим документом, Міноборони Білорусі доручено запропонувати проект програми на розгляд Ради міністрів Союзної держави Білорусі і Росії.

Повністю документ, підготовлений військовими, називається проектом "Програми Союзної держави "Удосконалення об'єктів військової інфраструктури, які плануються для спільного використання в інтересах забезпечення регіонального угруповання військ Республіки Білорусь і Російської Федерації".

Як зазначає білоруський військовий експерт Олександр Алесін, цей документ означає, що Білорусь і Росія починають "більш серйозно готуватися до майбутньої війни з "нашими західними партнерами".

За його словами, йдеться про розміщення на території Білорусі в її ангарах і складах російської військової техніки, що належить російським частинам об'єднаної регіонального угруповання.

"Попередні маневри показали, що якщо російські частини з цього угруповання розгортаються на території Росії, це займає розуму не дні, а тижні. Адже багато часу йде на навантаження-розвантаження. Тому буде обраний інший варіант: техніку і боєприпаси будуть зберігати тут, а живу силу при потребі швидко доставлятимть повітрям або потягами", - наголосив експерт.

Зокрема, сотні російських танків та гармат з'являться у містах Борисів, Бобруйськ та Барановичі.

новини партнерів

18 грудня, 2018 вівторок

18 грудня, 2018 вівторок

17 грудня, 2018 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати