live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сучасні діти починають зарано пити: вчені розповіли, як говорити з дітьми про алкоголь

Два університети виявили, що у кожній шостій сім'ї дітям дозволяють алкоголь до 14 років, коли їх тіло і мозок ще недостатньо розвинені

Про це йдеться у дослідженні Millennium Cohort Study.

Використавши дані 10 тисяч дітей науковці виявили, що батьки, які вживають алкоголь у невеликій чи помірній кількості схильні дозволяти своїм дітям алкоголь так само часто, які і ті, хто сам п'є багато.

"У забезпечених сім'ях батьки, можливо, вважають, що, дозволивши дітям пити, вони навчать їх відповідальному вживанню алкоголю і убезпечать від алкоголізму", - зазначає керівник дослідження професор Дженніфер Мовгс.

"Однак, цю думку підтверджують дуже мало досліджень", - наголошує він.

Попередні дослідження показали, що ті, хто починає пити рано, мають вищий ризик виникнення проблем із алкоголем у дорослому віці.

Під час дослідження 14-річних підлітків запитали, чи вживали вони коли-небудь більше, ніж кілька ковтків алкоголю. І майже половина з них сказала так. Серед 11-річних таких 14%. Загалом медики не рекомендують дітям пити алкоголь взагалі, поки вони не досягнуть принаймні 15 років.

null

Кетрін Браун, виконавчий директор Інституту алкогольних досліджень, сказала, що найкраще жити без алкоголю, і ця порада, можливо, не доходить до батьків.

"Батьки заслуговують знати, що вони можуть позитивно вплинути на відношення їх дітей до алкоголю, і можуть зменшити шкоду їх здоров'ю".

Д-р Джон Ларсен з благодійної організації Drinkaware сказав, що батьки і опікуни грають важливу роль у вивченні дітьми алкоголю.

"Хоча кожен батько або опікун може по-різному підійти до розмови зі своїми підлітками про алкоголь, корисно мати чіткі правила щодо відкритої і чесної розмови".

Ось як науковці радять радять говорити з дітьми про спиртне:

- Притримуйтесь правильного тону: це повинна бути розмова, а не лекція

-Оберіть вірний час - не чекайте, доки вони вийдуть за двері, щоб зустрітися з друзями

- Знайдіть "гачок" за який можна зачепитися, щооб розпочати історію. Це може бути нещодавній фільм, телесюжет, чи історія, як ваш родич напився на Різдво

- Будьте чесні - набагато краще зізнатися в тому, що ви робили в їхньому віці, і застерегти від повторення ваших помилок 

- Встановити правила - підлітки відчувають себе більш безпечно, якщо є чітко встановлені принципи і межі

Читайте також: Крутіше за глінтвейн. 5 гарячих алкогольних коктейлів, які можна зробити вдома

 

 

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати