live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сучасні діти починають зарано пити: вчені розповіли, як говорити з дітьми про алкоголь

Два університети виявили, що у кожній шостій сім'ї дітям дозволяють алкоголь до 14 років, коли їх тіло і мозок ще недостатньо розвинені

Про це йдеться у дослідженні Millennium Cohort Study.

Використавши дані 10 тисяч дітей науковці виявили, що батьки, які вживають алкоголь у невеликій чи помірній кількості схильні дозволяти своїм дітям алкоголь так само часто, які і ті, хто сам п'є багато.

"У забезпечених сім'ях батьки, можливо, вважають, що, дозволивши дітям пити, вони навчать їх відповідальному вживанню алкоголю і убезпечать від алкоголізму", - зазначає керівник дослідження професор Дженніфер Мовгс.

"Однак, цю думку підтверджують дуже мало досліджень", - наголошує він.

Попередні дослідження показали, що ті, хто починає пити рано, мають вищий ризик виникнення проблем із алкоголем у дорослому віці.

Під час дослідження 14-річних підлітків запитали, чи вживали вони коли-небудь більше, ніж кілька ковтків алкоголю. І майже половина з них сказала так. Серед 11-річних таких 14%. Загалом медики не рекомендують дітям пити алкоголь взагалі, поки вони не досягнуть принаймні 15 років.

null

Кетрін Браун, виконавчий директор Інституту алкогольних досліджень, сказала, що найкраще жити без алкоголю, і ця порада, можливо, не доходить до батьків.

"Батьки заслуговують знати, що вони можуть позитивно вплинути на відношення їх дітей до алкоголю, і можуть зменшити шкоду їх здоров'ю".

Д-р Джон Ларсен з благодійної організації Drinkaware сказав, що батьки і опікуни грають важливу роль у вивченні дітьми алкоголю.

"Хоча кожен батько або опікун може по-різному підійти до розмови зі своїми підлітками про алкоголь, корисно мати чіткі правила щодо відкритої і чесної розмови".

Ось як науковці радять радять говорити з дітьми про спиртне:

- Притримуйтесь правильного тону: це повинна бути розмова, а не лекція

-Оберіть вірний час - не чекайте, доки вони вийдуть за двері, щоб зустрітися з друзями

- Знайдіть "гачок" за який можна зачепитися, щооб розпочати історію. Це може бути нещодавній фільм, телесюжет, чи історія, як ваш родич напився на Різдво

- Будьте чесні - набагато краще зізнатися в тому, що ви робили в їхньому віці, і застерегти від повторення ваших помилок 

- Встановити правила - підлітки відчувають себе більш безпечно, якщо є чітко встановлені принципи і межі

Читайте також: Крутіше за глінтвейн. 5 гарячих алкогольних коктейлів, які можна зробити вдома

 

 

новини партнерів

18 червня, 2018 понеділок

17 червня, 2018 неділя

18 червня, 2018 понеділок

17 червня, 2018 неділя

16 червня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати