live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Uber прирівняли до звичайних таксі

Європейський суд постановив, що Uber є транспортною компанією, а не "інформаційним сервісом", і прирівняв службу до звичайних таксі

Про це повідомляє BBC.

20 грудня суд постановив, що сервіс надає "послуги в сфері транспорту", ​​які повинні регулюватися відповідним чином. Представники Uber запевняють, що рішення Європейського суду не вплине на їх роботу в більшості країн ЄС, де робота сервісу вже регулюється правилами для транспортних компаній.

У той же час, відзначає BBC News, рішення Європейського суду може мати значний вплив на інші компанії, що працюють в ЄС за тим же принципом, що і Uber.

За майже 10 років існування Uber в Європі статус сервісу неодноразово ставав предметом суперечки з місцевою владою. У ряді країн Uber через вимоги регуляторів був змушений змінювати свою бізнес-модель.

З жовтня Uber позбувся ліцензії на перевезення пасажирів в Лондоні після того, як міська влада визнали, що компанія не відповідає вимогам, що пред'являються до оператора за викликом автомобіля, в тому числі в сфері співпраці з правоохоронними органами та перевірки водіїв на предмет наявних раніше порушень закону.

новини партнерів

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

19 вересня, 2018 середа

18 вересня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати