live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Uber прирівняли до звичайних таксі

Європейський суд постановив, що Uber є транспортною компанією, а не "інформаційним сервісом", і прирівняв службу до звичайних таксі

Про це повідомляє BBC.

20 грудня суд постановив, що сервіс надає "послуги в сфері транспорту", ​​які повинні регулюватися відповідним чином. Представники Uber запевняють, що рішення Європейського суду не вплине на їх роботу в більшості країн ЄС, де робота сервісу вже регулюється правилами для транспортних компаній.

У той же час, відзначає BBC News, рішення Європейського суду може мати значний вплив на інші компанії, що працюють в ЄС за тим же принципом, що і Uber.

За майже 10 років існування Uber в Європі статус сервісу неодноразово ставав предметом суперечки з місцевою владою. У ряді країн Uber через вимоги регуляторів був змушений змінювати свою бізнес-модель.

З жовтня Uber позбувся ліцензії на перевезення пасажирів в Лондоні після того, як міська влада визнали, що компанія не відповідає вимогам, що пред'являються до оператора за викликом автомобіля, в тому числі в сфері співпраці з правоохоронними органами та перевірки водіїв на предмет наявних раніше порушень закону.

новини партнерів

11 грудня, 2018 вівторок

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати