//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Єврокомісія висунула Україні 6 вимог щодо безвізу

Єврокомісія представила звіт про механізм призупинення безвізу, який містить низку вимог до України

Звіт оприлюднено на сайті Єврокомісії.

Головними вимогами, як і раніше, є антикорупційні. Єврокомісія вимагає забезпечити незалежність, ефективність і стійкість антикорупційних реформ, зокрема, шляхом створення антикорупційного суду, терміново відновити авторитет НАЗК і створити ефективну систему верифікації електронних декларацій, скасувати електронне декларування антикорупційних активістів.

Читайте також. 7 безвізових країн ЄС, в які можна потягом доїхати з України: Ціна, напрямки, час

Крім того, Єврокомісія вимагає посилити співпрацю з європейськими установами для запобігання ризикам нерегулярної міграції, провести інформаційні кампанії про обов’язки та права в рамках безвізового режиму, посилити боротьбу з організованою злочинністю, в тому числі шляхом збільшення фінансування Нацполіції.

"Україна все ще залишається транзитною країною для різних незаконних дій, у тому числі, поширення героїну Кавказьким маршрутом. Організовані злочинні угруповання з України беруть участь у акцизному шахрайстві, зокрема, виробництві та контрабанді товарів, тютюнових виробів до ЄС. Кіберзлочинці в Україні є складною проблемою. Україна є потенційним джерелом незаконного обігу зброї в ЄС", - йдеться у звіті.

Читайте також. За півроку безвізом з ЄС скористалися 355 тисяч українців. Куди вони найчастіше подорожують

новини партнерів

‡агрузка...

26 серпня, 2019 понеділок

25 серпня, 2019 неділя

26 серпня, 2019 понеділок

25 серпня, 2019 неділя

24 серпня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати