live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Єврокомісія висунула Україні 6 вимог щодо безвізу

Єврокомісія представила звіт про механізм призупинення безвізу, який містить низку вимог до України

Звіт оприлюднено на сайті Єврокомісії.

Головними вимогами, як і раніше, є антикорупційні. Єврокомісія вимагає забезпечити незалежність, ефективність і стійкість антикорупційних реформ, зокрема, шляхом створення антикорупційного суду, терміново відновити авторитет НАЗК і створити ефективну систему верифікації електронних декларацій, скасувати електронне декларування антикорупційних активістів.

Читайте також. 7 безвізових країн ЄС, в які можна потягом доїхати з України: Ціна, напрямки, час

Крім того, Єврокомісія вимагає посилити співпрацю з європейськими установами для запобігання ризикам нерегулярної міграції, провести інформаційні кампанії про обов’язки та права в рамках безвізового режиму, посилити боротьбу з організованою злочинністю, в тому числі шляхом збільшення фінансування Нацполіції.

"Україна все ще залишається транзитною країною для різних незаконних дій, у тому числі, поширення героїну Кавказьким маршрутом. Організовані злочинні угруповання з України беруть участь у акцизному шахрайстві, зокрема, виробництві та контрабанді товарів, тютюнових виробів до ЄС. Кіберзлочинці в Україні є складною проблемою. Україна є потенційним джерелом незаконного обігу зброї в ЄС", - йдеться у звіті.

Читайте також. За півроку безвізом з ЄС скористалися 355 тисяч українців. Куди вони найчастіше подорожують

новини партнерів

14 серпня, 2020 п'ятниця

14 серпня, 2020 п'ятниця

13 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати