live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна повинна вступити до НАТО, - Кравчук

Україна, яка має такого сусіда, як Росія, має вихід - вступ до НАТО, - вважає перший президент сучасної України Леонід Кравчук

Росія ніколи не погодиться з незалежністю України і може тільки змиритися з тим, що "іншого немає", заявив в ефірі Радіо Свобода.

"Я очолюю комітет "За Україну в НАТО" (громадський рух - ред.). Коли Україна стане членом НАТО, для Росії це буде удар. Але вона зрозуміє, що іншої України вже немає, що треба знаходити співпрацю з тією Україною, яка є, її треба поважати, брати до уваги її запити. Україна рахуватиметься з російськими інтересами. Так, не можна нехтувати. У Росії є стратегічні інтереси. Давайте їх обговорювати, шукати шляхи вирішення. Але Україна тоді стане міцно на ноги", - сказав Кравчук.

Читайте такожКого судити на Донбасі. Досвід покарання вбивць Третього рейху

Щодо того, як Україна має протистояти тискові Росії, він зауважив:

"Внутрішня сила - це наше військо, наша економіка. І зовнішня сила - це НАТО і країни, які нас підтримують. Не треба розмінюватись на дрібниці. Треба шукати стратегічні питання, а саме: подолання бідності, подолання корупції, завершення війни та система управління держави".

Читайте також: Приватне військо Вагнера. Історія підполковника з України, який очолив особисту армію Путіна

Кравчук очолив організацію "Рух за Україну в НАТО" у вересні 2015 року.

  • Нагадаємо, перед цим директор Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович повідомив, що радянський період української історії має вважатися радянською окупацією, котра настала після того як Радянська Росія загарбала територію Української народної республіки (УНР). Відповідно Акт проголошення незалежності України від 1991 року не проголосив, а відновив незалежність України. 
Все по темі

новини партнерів

12 грудня, 2018 середа

12 грудня, 2018 середа

11 грудня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати