Світоліна перемогла Костюк в українському дербі на Australian Open

Еліна Світоліна виграла у Марти Костюк у 1/16 фіналу Відкритого чемпіонату Австралії

Про це повідомляє офіційний сайт Australian Open.

Перша ракетка України Світоліна перемогла 15-річну Костюк у двох сетах - 6:2, 6:2. Матч тривав лише 59 хвилин.

У 1/8 фіналу Світоліна зустрінеться з Денізою Аллертовою з Чехії, яка потрапила у основну сітку турніру з кваліфікації.

Сьогодні боротьбу у Мельбурні припинила ще одна українка - Катерина Бондаренко, яка поступилася Магдалені Рибариковій - 5:7, 6:3, 1:6.

Також вибув зі змагань українець Олександр Долгополов, який програв аргентинцю Дієго Шварцману - 7:6 (7:1), 3:6, 2:6, 2:6.

• Марта Костюк також потрапила на основну стадію Australian Open з відбору та стала наймолодшою за 21 рік тенісисткою, яка вийшла до 1/16 фіналу турніру Grand Slam.