15-річна українська тенісистка Костюк вийшла до фіналу турніру ITF

Українська тенісистка Марта Костюк вийшла до фіналу турніру Міжнародної тенісної федерації у Австралії

Про це повідомляє Тенісний портал України.

У півфіналі турніру ITF Caterpillar Burnie International в Бьорні, Костюк перемогла австралійку Зої Хайвс - 4:6, 6:2, 6:2.

Суперницею 15-річної українки по фіналу стане перша сіяна, колишня 51-я ракетка світу швейцарка Вікторія Голубич, яка зараз йде у світовій класифікації 109-ю.

• У січні Костюк стала одним із головних відкриттів турніру Grand Slam - Australian Open - та дійшла до 1/16 фіналу.
  • На цій стадії змагань вона поступилася першій ракетці України - Еліні Світоліній.

• Минулого року Марта Костюк виграла юніорський Відкритий чемпіонат Австралії.