"Манчестер Сіті" розтрощив у гостях "Базель" у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Англійський "Манчестер Сіті" розгромив на виїзді швейцарський "Базель" у першому матчі 1/8 Ліги чемпіонів

Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Перший матч

"Базель" (Швейцарія) - "Манчестер Сіті" (Англія) 0:4

Голи: Гюндоган, 14; 53; Сілва, 17; Агуеро, 23

"Манчестер Сіті" фактично зняв усі питання про чвертьфіналіста, ще у 1-му таймі матчу у Швейцарії. Ілкай Гюндоган, Бернарду Сілва та Серхіо Агуеро забили три голи.

Після перерви Гюндоган зробив дубль та установив остаточний рахунок матчу. "Манчестер Сіті" переміг 4:0 та перетворив повторний матч на формальність.

Українець Олександри Зінченко, який був заявлений "Манчестер Сіті" на плей-офф Ліги чемпіонів, до заявки на матч з "Базелем" не потрапив.