live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Єгипті побудують найбільшу сонячну електростанцію в світі

В цілому Benban Solar Park буде складатися з 32 сонячних установок. Перші з них, сумарною потужністю 165 МВт, вже почали працювати

Про це пише Electrek.

У 2019 року в Єгипті почне роботу найбільший сонячний парк в світі під назвою Benban Solar Park. Його вартість складе $ 823 млн, а потужність - 1,6-2 ГВт.

Парк розташується в пустелі на площі 37,3 км кв. Проект не отримає державного фінансування, зате йому забезпечений контракт терміном на 25 років, за яким державна компанія Egyptian Electricity Transmission Company зобов'язується закуповувати у нього електрику за ціною 7,8 центів за кВт * год.

Як мінімум 325 МВт установок будуть складатися з комбінації біфаціальних сонячних панелей і одноосьових трекерів компанії NEXTracker.

Ще 65 МВт одноосьових трекерів поставить німецька компанія Mounting Systems. В цілому Benban Solar Park буде складатися з 32 сонячних установок.

Парк являє собою комплексну фінансову модель, частково підтримувану урядом, яка дозволяє інвестиційним групам розробляти великомасштабні проекти з виробництва сонячної енергії за прийнятною ціною.

Так, один з підрозділів World Bank Group надає можливість страхування "політичного ризику" на суму $ 210 млн приватним кредиторам і інвесторам, які беруть участь в будівництві Benban Solar Park.

На сьогоднішній день в Єгипті вже виділені кошти на 29 проектів у сфері сонячної енергетики сумарною потужністю 1,5 ГВт і загальною вартістю $ 1,8 млрд.

Очікується, що в 2018 році країна вступить в "клуб гігават" - тобто, в експлуатацію введуть 1 ГВт встановлених сонячних потужностей. В цілому очікується, що світовий ринок досягне 606 ГВт знову встановлених сонячних панелей в період до 2022 року.

  • У Китаї побудували сонячну електростанцію в формі панди. Вона розташована в провінції Шаньсі на півночі Китаю, її потужність становить 50МВт. Передбачається, що коли проект Panda Green Energy буде завершений, потужність збільшиться вдвічі
  • Нагадаємо, Львів хочуть перевести на альтернативні джерела енергії. Очікується, що річне споживання 4-х районів області може бути забезпечене за рахунок власне альтернативних джерел енергетики.
  • Україна залучила у розвиток альтернативних джерел енергії понад 700 мільйонів євро впродовж трьох років

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати