//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Український "кіборг" розповів євродепутатам про російську агресію на Донбасі

Олег Кузьміних
фото: zhitomir.info
У Європарламенті українські офіцери, волонтери та добровольці розповіли про реальні факти російської військової присутності на Донбасі

Слухання пройшли під егідою депутата Європарламенту від Польщі Анни Фотиги за участю віце-прем'єра з питань європейської інтеграції Іванни Климпуш-Цинцадзе, повідомляє "Укрінформ".

Також пройшло обговорення проблем фізичної і психологічної реабілітації українських військових, які брали участь у бойових діях на сході України, відбиваючи російську агресію.

"Я хочу наголосити на прямій російській присутності на Донбасі. З цією метою я прибув сюди, і хочу про це вам розповісти. Починаючи з 2014 року, я і мої побратими бачили військових з розпізнавальними знаками російської армії, а також військову техніку на території Донбасу, яка виробляється і перебуває на озброєнні в Росії. Перебуваючи у полоні, я неодноразово спілкувався з офіцерами Російської Федерації", - розповів офіцер ЗСУ полковник Олег Кузьміних.

У свою чергу, брат Олега Сергій Кузьміних розповів про ініціативу створення у різних регіонах України реабілітаційних центрів для українських військових.

"Кожна доля військового є індивідуальною. Але всі ми усвідомлюємо, що є агресія Росії, і ми повинні вистояти", - наголосив Сергій Кузьміних.

  • Олег Кузьміних — український військовик, полковник, командир 90-го батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ. Найбільш відомою є участь Кузьміних у обороні Донецького аеропорту, де він командував підрозділом кіборгів.
  • 20 січня 2015 року Кузьміних з 14 побратимами потрапив у полон до російських терористів. 22 травня 2015-го звільнений з полону. Станом на січень 2016 обіймав посаду заступника начальника 199-го навчального центру ВДВ.

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати