live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Цього року в Україні відбудеться 7 марафонських забігів. Оприлюднено дати


фото: kyivmarathon.org
2018 року Run Ukraine проведе 7 бігових заходів, які прийматимуть Київ, Дніпро, Львів, Одеса та Запоріжжя

Про це заявив генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький. 

"У цьому році вже втретє відбудуться бігові події в рамках Run Ukraine Running League, наша команда робить це заради того, щоб у кожного хто біжить з нами було більше енергії, більше руху, натхнення, мотивації і бажання ставити перед собою нові цілі", - сказав Черніцький.

Серія бігових заходів розпочнеться 22 квітня щорічним Київським півмарафоном Nova Poshta Kyiv Half Marathon.

Повний розклад Run Ukraine Running League виглядає наступним чином:

22 квітня – 8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon

20 травня – 2rd Interpipe Dnipro Half Marathon

10 червня – 3d Grand Prix Lviv Half Marathon

26 серпня – 3rd Odesa Half Marathon

9 вересня – Intersport RUN UA

07 жовтня – 9th Wizz Air Kyiv City Marathon

28 жовтня – 2nd Zaporizhstal Half Marathon

Наразі відкрита реєстрація на всі події Ліги окрім Intersport RUN UA. Долучитися до змагань Run Ukraine Running League зможе кожен охочий, обравши дистанцію відповідно до свого рівня підготовки: 2 км, 5 км, 21 км, а під час Київського марафону ще й 42 км. Дистанцію 10 км цього року вирішено замінити на естафети: 4x5 та 2х10.

У 2018 році в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon та Wizz Air Kyiv City Marathon відбудеться фандрайзинг марафон, що об’єднає десятки українських фондів та організацій для збору благодійних коштів.

Усі півмарафони та марафон Ліги цього року отримали найвищу оцінку - 5 зірок від Європейської легкоатлетичної асоціації. Це найвищий рівень сертифікації та оцінювання, який розроблений провідними фахівцями Європи.

Київський півмарафон Nova Poshta Kyiv Half Marathon став першим біговим заходом в Україні, який отримав престижний статус IAAF BRONZE LABEL, що є свідченням високого рівня організації та відповідності світовим стандартам. На сьогодні у світі лише 32 бігові події мають BRONZE LABLE, а на пострядянському просторі цей статус отримали лише два заходи: Minsk Half Marathon та Lattelecom Riga Marathon.

  • Run Ukraine – організатор найбільш масштабних бігових подій України. З 2010 року компанія провела більше 30 міжнародних змагань для любителів бігу.

 

новини партнерів

16 січня, 2019 середа

16 січня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати