//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вчені створили куртку для симуляції фізичних відчуттів

Розробники Disney і MIT вважають, що такий одяг буде використовуватися разом з шоломами віртуальної реальності

Про це пише The Verge.

Дослідники з Disney Research, MIT Media Lab і Університету Карнегі - Меллона представили нову розробку - куртку, яка симулює фізичні відчуття в середовищі віртуальної реальності.

Куртка (розробники називають її Force Jacket) оснащена повітряними подушками, якими керує спеціальний комп'ютер, здуваючи і надуваючи їх.

Творці припускають, що  для більш глибокого "занурення у" куртку можна буде використовувати з VR-гарнітурами; вона зможе симулювати різні відчуття - зокрема, від обіймів, від удару і навіть від повзучої по тілу змії. Повітряні подушки пов'язані з датчиками сили, які передають коливання і вібрації певних частин тіла.

Важить така куртка близько 2,25 кілограма і включає 26 надувних відсіків, які знаходяться спереду, з боків, ззаду і на рукавах. Відчуття, як зазначається, передаються курткою за допомогою зміни швидкості, сили і тривалості надування і здування подушок.

Дослідники створили три VR-додатки для тестування куртки: один з них присвячено віртуальній грі в сніжки, другий є симуляцією змії, що повзе по тілу, третій - симуляція "зростаючих м'язів".

  • Наразі Apple розробляє незалежну від смартфонів AR-гарнітуру, яку представлять у 2019 році.
  • На iOS 11 вийшла AR-гра для тих, хто ненавидить голубів. Додаток створили, щоб "уникнути осудливих поглядів перехожих" і ганяти голубів собі на втіху.
  •  Google представила платформу для додатків доповненої реальності ARCorе.

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати