//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Еспресо покаже прем'єру документального фільму "Проект "Бабця" 9 травня

9 травня в ефірі Еспресо покажуть "Проект "Бабця" - унікальний документальний фільм молодих режисерів угорсько-британського виробництва, присвячений темі колективної міжнаціональної спадщини Другої Світової війни
Прем'єра документального фільму на Еспресо відбудеться 9 травня о 20:30.
 
За сюжетом, троє студентів вирішують провести яскраві канікули з своїми бабусями. На схилі життя для стареньких це – справжнє свято, до того ж, їхні онуки - ще ті витівники. От тільки, ці канікули для них - не просто розвага - це звернення до власного "Я" і погляд в люстро на себе, свій рід, історію і націю. Та й бабусі в них непрості - одна з них - колишня агентка МІ-6, друга - жертва Голокосту, а третя - танцівниця з нацистської Німеччини.
 
"Ми помітили цей фільм на фестивалі правозахисного кіно "Докудейс" 2018-го", – "Ми забрали його ледь не з екрану у кінотеатрі, і наш показ - один з перших телевізійних в світі і перший в Україні. Ми не могли чекати - адже показ  цього фільму на День Перемоги є дуже символічним для нас", - пояснює програмний директор Еспресо Марія Гурська.
 
"Ми не лише пропонуємо глядачеві фільм – перлину документалістики нової хвилі", - розповідає  головний редактор Еспресо Світлана Самойленко. – Це погляд і на сучасні події - на війни і вбивства, які зараз здійснює Росія в усьому світі, з перспективи століття. Що скажуть майбутнім російським, українським, польським, англійським, німецьким та іншим бабусям та дідусям їхні онуки? Чи не буде соромно цим людям дивитися в очі своїм нащадкам у новому світі? Якби усі політики і громадянини частіше ставили собі це питання, не було б і злочинів проти людства таких, як Друга світова війна, окупація Криму, війна на Донбасі та хімічні атаки в Сирії".
 
"Проект "Бабця" - це гештальт-терапія для всіх людей, адже він подає способи долання травми, які є наднаціональними і позачасовими.
 

новини партнерів

‡агрузка...

18 березня, 2019 понеділок

18 березня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати