live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Еспресо покаже прем'єру документального фільму "Проект "Бабця" 9 травня

9 травня в ефірі Еспресо покажуть "Проект "Бабця" - унікальний документальний фільм молодих режисерів угорсько-британського виробництва, присвячений темі колективної міжнаціональної спадщини Другої Світової війни
Прем'єра документального фільму на Еспресо відбудеться 9 травня о 20:30.
 
За сюжетом, троє студентів вирішують провести яскраві канікули з своїми бабусями. На схилі життя для стареньких це – справжнє свято, до того ж, їхні онуки - ще ті витівники. От тільки, ці канікули для них - не просто розвага - це звернення до власного "Я" і погляд в люстро на себе, свій рід, історію і націю. Та й бабусі в них непрості - одна з них - колишня агентка МІ-6, друга - жертва Голокосту, а третя - танцівниця з нацистської Німеччини.
 
"Ми помітили цей фільм на фестивалі правозахисного кіно "Докудейс" 2018-го", – "Ми забрали його ледь не з екрану у кінотеатрі, і наш показ - один з перших телевізійних в світі і перший в Україні. Ми не могли чекати - адже показ  цього фільму на День Перемоги є дуже символічним для нас", - пояснює програмний директор Еспресо Марія Гурська.
 
"Ми не лише пропонуємо глядачеві фільм – перлину документалістики нової хвилі", - розповідає  головний редактор Еспресо Світлана Самойленко. – Це погляд і на сучасні події - на війни і вбивства, які зараз здійснює Росія в усьому світі, з перспективи століття. Що скажуть майбутнім російським, українським, польським, англійським, німецьким та іншим бабусям та дідусям їхні онуки? Чи не буде соромно цим людям дивитися в очі своїм нащадкам у новому світі? Якби усі політики і громадянини частіше ставили собі це питання, не було б і злочинів проти людства таких, як Друга світова війна, окупація Криму, війна на Донбасі та хімічні атаки в Сирії".
 
"Проект "Бабця" - це гештальт-терапія для всіх людей, адже він подає способи долання травми, які є наднаціональними і позачасовими.
 

новини партнерів

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

16 липня, 2018 понеділок

15 липня, 2018 неділя

14 липня, 2018 субота

13 липня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати