live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Санкції проти Росії не шкодять економіці Італії, - посол України

Посол України в Італії Євген Перелигін спростовує твердження російських політиків щодо мільярдних збитків, які завдають італійській економіці санкції проти Росії

Про це йдеться у статті посла “8 міфів про збитки є європейських економік від російських санкцій” у виданні Affaritaliani.

У статті Перелигін спростовує заяви про втрату Італією 3 млрд євро на рік у зв'язку з європейськими санкціями.

Посол зазначає, що в останні роки спостерігається різке зниження італійського експорту до Росії: з 10,7 млрд євро в 2013 році (ще до введення санкцій) до 6,7 млрд в 2016 році.

Причиною є різке падіння світових цін на нафту, що спричинило значне зниження валютних доходів РФ, зниження купівельної спроможності в Росії та девальвацію рубля.

Впродовж того самого періоду відбувалося скорочення імпорту до Росії не лише з Італії, а й усього світу.

Починаючи з 2017 року, коли ціни на нафту повернулися до зростання, а економічна ситуація в Росії стабілізувалася, імпорт з Італії також збільшився на 19,3%.

Перелигін також розвіює відомий міф, що санкції більше впливають на виробників італійської сільськогосподарської продукції і через це їх треба скасувати.

"По-перше, слід зазначити, що європейські санкції взагалі не впливають на аграрний сектор, навіть якщо експорт італійських товарів, пов'язаних із цим сектором, зменшився. Це пов'язано з тим, що Росія сама ввела ембарго на імпорт низки сільськогосподарських продуктів з ЄС", - зазначив він.

  • Нагадаємо, італійські ЗМІ повідомили, що коаліційна угода щодо формування уряду між "Рухом 5 зірок" та правою партією "Ліга" містить пункт про скасування санкцій проти Росії.
  • Лідер "Ліги" Маттео Сальвіні обіцяв після приходу в уряд зняти санкції проти РФ.

 

новини партнерів

19 серпня, 2018 неділя

18 серпня, 2018 субота

19 серпня, 2018 неділя

18 серпня, 2018 субота

17 серпня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати