live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Lego присвятив колекцію палеонтологам. Але вчені розкритикували іграшку за недостовірність

В кінці квітня Lego анонсувала набір City, присвячений розкопкам. Проте науковці розкритикували його за недостовірне зображення їх роботи

Про це пише The Verge.

У набір увійшло кілька екскаваторів з величезними пилами і пристроями для навантаження знахідок, гусеничні всюдиходи і вертольоти з чотирма гвинтами.

Вчені, побачивши іграшкову техніку, помітили, що реальність не така прекрасна, а знайдені тварини більш схожі на свої зомбі-версії, а не на незаймані зразки, як це демонструє іграшка.

Як зазначив куратор природної історії в музеї Плімута Ян Фрідман, вчені частіше користуються "звичайними інструментами" на кшталт кирок, лопат і саней з собаками замість величезних вантажівок. "Снігоходи - це єдине, що походить на реальність", - зазначив він. За його словами, у більшості дослідників просто немає фінансування на використання такої техніки.

null

"Насправді все набагато брудніше і похмурішим, а наше обладнання майже не відрізняється від того, що використовується при домашньому ремонті і яке можна знайти майже в кожному гаражі", - розповіла палеонтолог і співробітник лондонського Музею природознавства Вікторія Херрідж.

Вона також зазначила, що ще жодного разу вченим не вдавалося знайти добре збережені туші мамонтів або шаблезубих тигрів - насправді все знахідки носять очевидні ознаки розкладання.

Незважаючи на всю критику, Херрідж і Фрідман подякували Lego за те, що присвятили новий набір палеонтологам і, можливо, надихнули дітей на наукову роботу в цій галузі.

Вчені також попросили авторів набору додати туди і інших тварин крім мамонтів і шаблезубих тигрів, які при розкопках зустрічаються рідко, а свою популярність придбали багато в чому завдяки серії мультфільмів "Льодовиковий період". "У ті часи Земля була також заселена ранніми кіньми, гієнами, оленями і ведмедями", - розповіла Херрідж.

  • При розкопках у Країні Басків, автономному співтоваристві на півночі Іспанії, археологи виявили щось дивне - два дерев'яних знаряддя праці, яким, як виявилося, приблизно 90 000 років і які належали неандертальцям
  • Американські науковці виявили стародавнє місто у Мексиці, що налічує понад 40 тисяч будівель
  • Під пірамідальним пагорбом на грецькому острові Даскаліо археологи виявили складну систему дренажу і величезну майстерню з обробки металів віком чотири тисячі років.

новини партнерів

22 січня, 2019 вівторок

21 січня, 2019 понеділок

22 січня, 2019 вівторок

21 січня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати