live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Lego присвятив колекцію палеонтологам. Але вчені розкритикували іграшку за недостовірність

В кінці квітня Lego анонсувала набір City, присвячений розкопкам. Проте науковці розкритикували його за недостовірне зображення їх роботи

Про це пише The Verge.

У набір увійшло кілька екскаваторів з величезними пилами і пристроями для навантаження знахідок, гусеничні всюдиходи і вертольоти з чотирма гвинтами.

Вчені, побачивши іграшкову техніку, помітили, що реальність не така прекрасна, а знайдені тварини більш схожі на свої зомбі-версії, а не на незаймані зразки, як це демонструє іграшка.

Як зазначив куратор природної історії в музеї Плімута Ян Фрідман, вчені частіше користуються "звичайними інструментами" на кшталт кирок, лопат і саней з собаками замість величезних вантажівок. "Снігоходи - це єдине, що походить на реальність", - зазначив він. За його словами, у більшості дослідників просто немає фінансування на використання такої техніки.

null

"Насправді все набагато брудніше і похмурішим, а наше обладнання майже не відрізняється від того, що використовується при домашньому ремонті і яке можна знайти майже в кожному гаражі", - розповіла палеонтолог і співробітник лондонського Музею природознавства Вікторія Херрідж.

Вона також зазначила, що ще жодного разу вченим не вдавалося знайти добре збережені туші мамонтів або шаблезубих тигрів - насправді все знахідки носять очевидні ознаки розкладання.

Незважаючи на всю критику, Херрідж і Фрідман подякували Lego за те, що присвятили новий набір палеонтологам і, можливо, надихнули дітей на наукову роботу в цій галузі.

Вчені також попросили авторів набору додати туди і інших тварин крім мамонтів і шаблезубих тигрів, які при розкопках зустрічаються рідко, а свою популярність придбали багато в чому завдяки серії мультфільмів "Льодовиковий період". "У ті часи Земля була також заселена ранніми кіньми, гієнами, оленями і ведмедями", - розповіла Херрідж.

  • При розкопках у Країні Басків, автономному співтоваристві на півночі Іспанії, археологи виявили щось дивне - два дерев'яних знаряддя праці, яким, як виявилося, приблизно 90 000 років і які належали неандертальцям
  • Американські науковці виявили стародавнє місто у Мексиці, що налічує понад 40 тисяч будівель
  • Під пірамідальним пагорбом на грецькому острові Даскаліо археологи виявили складну систему дренажу і величезну майстерню з обробки металів віком чотири тисячі років.

новини партнерів

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

22 жовтня, 2018 понеділок

21 жовтня, 2018 неділя

20 жовтня, 2018 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати