live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Пожежі на Херсонщині: ліси охоронятимуть військові


фото: ДСНС
Військовослужбовці Збройних сил України заступають на охорону лісів Херсонщини

Про це повідомив голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв у Facebook.

Протягом останніх днів в Олешківському лісомисливському господарстві виникли дві великі пожежі: 27 травня - охопила площу 27 га, 28 травня у Раденському лісництві утворилася ще одна пожежа, площа - 600 га.

За інформацією ДСНС, причина пожеж - це людський фактор, а саме навмисний підпал; розповсюдженню вогню сприяв сильний поривчастий вітер.

“Ми маємо забезпечити максимально швидке реагування на підпали! Тому військові спільно з лісниками заступають на охорону лісів Херсонщини. Це дасть можливість збільшити периметр охорони лісів і знизити кількість підпалів”, - заявив Гордєєв.

Наразі проводиться інформаційна робота з мешканцями усіх населених пунктів, які знаходяться в межах загрози лісової пожежі, а також налагоджується система оповіщення.

  • Нагадаємо, лісова пожежа на Херсонщині розпочалася 28 травня. Полум'я тоді охопило понад 100 га лісу. 
  • 29 травня повідомлялось, що боротьба з вогнем продовжується. Вогнеборці намагалися ліквідувати 130 га низової пожежі, а верхової не фіксували. 
  • 30 травня повідомлялось, що у Херсонській області вже третій день горить ліс, на сьогодні площа займання становить близько 580 га.

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

10 грудня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати