live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Мінські угоди вичерпали свій потенціал, варто розробляти нову стратегію, - Аваков


фото: avakov.com
Україні час перейти до вироблення більш ефективної стратегії врегулювання збройного конфлікту і детального плану поетапного відновлення своїх суверенітету і територіальної цілісності

Про це заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, підбиваючи підсумки свого виступу під час IX Національного експертного форуму, повідомляє Еспресо.TV.

За його словами, прийшов час визнати, що Мінські угоди вичерпали свій миротворчий потенціал. У зв'язку з цим необхідно терміново виробити новий формат врегулювання конфлікту і відновлення суверенітету над тимчасово окупованими територіями.

"Очевидно, настав час для вироблення нової, більш ефективної стратегії врегулювання збройного конфлікту і детального плану поетапного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України", - наголосив Аваков. 

Він пояснив, що наразі весь світовий простір знаходиться в умовах турбулентності, адже він перебуває в двоєдиному стані - між гібридним світом і гібридної війною.

"Досвід на перший погляд різноманітних форм "миротворчості" (на пострадянському просторі, від Придністров'я до Карабаху) свідчить, що міжнародні структури тяжіють насамперед до варіантів "заморожування" конфліктів, переведенню протистоянь з військово-"силової" до політико-дипломатичної форми", - зауважив Аваков.

Читайте також: Аваков представив стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу "Механізм малих кроків"

Зазначимо, вчора, під час IX Національного експертного форуму очільник МВС представив Стратегію відновлення цілісності України і деокупації Донбасу "Механізм малих кроків". 

Ця стратегія є одним з варіантів вирішення найважливіших проблем для нашої країни - відновлення суверенітету і територіальної цілісності, а також деокупація і реінтеграція тимчасово окупованих територій. 

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати