На Харківщині хлопчик впав у "купальске" багаття
У Кегичівському районі Харківської області 5-річна дитина впала у святкове багаття
Родина хлопчика святкувала свято Івана Купала. Поки батьки відволіклися на інші справи, хлопчик впав у багаття. Дитину за допомогою санавіації доставили до лікарні Харкова, де йому надали необхідну допомогу, повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.
Відомо, що родина потерпілого характеризується позитивно, на обліках поліції не перебуває.
Подія мала місце 6 липня 2018 року.
Відкрито кримінальне провадження за ст. 166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.
- Актуальне
- Важливе