//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вакцина проти ВІЛ нарешті спрацювала на людях

Клінічні випробування вакцини проти ВІЛ, яка повинна захистити людину від різних її штамів, показала обнадійливі результати

Про це повідомляє BBC.

Стаття, що аналізує результати дослідження, опублікована в науковому журналі Lancet. У ній говориться, що вакцина викликала правильну реакцію імунної системи всіх 393 учасників випробувань. Вона також допомогла захистити мавп від вірусу, подібного до ВІЛ.

Тепер необхідно провести подальші випробування і з'ясувати, чи здатна вона захистити від ВІЛ людину. У світі з ВІЛ або СНІДом живе приблизно 37 мільйонів осіб. Кожен рік з'являється близько 1,8 мільйона нових випадків.

Дослідження проводилося в 2015-2016 роках, а в липні 2017 року вчені розповіли світу про його результати.

Нині ж публікуються його ключові дані на ранній стадії, пояснюють в компанії Johnson & Johnson, чия "дочка" Janssen Pharmaceutical Companies розробила вакцину.

Незважаючи на те що лікування ВІЛ з кожним роком стає більш ефективним, досі і вакцина проти цього вірусу, і терапія залишалися лише в мріях медиків і пацієнтів.

Вакцина проти ВІЛ стала справжнім викликом для вчених, оскільки у цього вірусу безліч штамів. Вірус уміє мутувати з метою уникнути атаки імунної системи людини, тому ми не можемо виробити імунітет до нього.

Нова, так звана мозаїчна вакцина складається з білків різних штамів цього вірусу, тому в ідеалі повинна стати універсальним захистом.

Дослідження було рандомним контрольованим подвійним сліпим тестом із застосуванням плацебо, що вважається стандартним методом в медицині. Вчені перевірили різні варіанти вакцини на здорових учасників від 18 до 50 років, не заражених ВІЛ.

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

25 травня, 2019 субота

24 травня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати