live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До Сенату США внесли проект резолюції, яка засуджує анексію Криму

У Сенаті США представлено проект резолюції, яка засуджує незаконні намагання Російської Федерації окупувати Крим

Про це у Facebook повідомляє посольство України в США.

Зазначається, що резолюцію на розгляд Сенату внесла двопартійна група сенаторів, яку очолили співголова Комітету закордонних відносин Сенату Роберт Менендез та співголова Сенатського українського кокусу Роберт Портман.

Документом засуджуються незаконні намагання РФ окупувати український Крим.

"У документі, зокрема, підтверджується позиція Сенату про те, що Крим є частиною суверенної території України. Наголошується на тому, що політика США повинна полягати у протидії намаганням змінити статус, демографічну карту чи політичну природу Криму", - повідомили у посольстві.

Крім того, у резолюції засуджуються факти порушення прав людини в Криму. Документ підкреслює правову відповідальність Росії за ці злочини протягом незаконної анексії півострова.

Зокрема, сенатори закликають уряд Сполучених Штатів продовжувати застосовувати політику санкцій щодо Росії. Також політики вітають подальші зусилля американської сторони щодо заохочення ЄС до впровадження додаткових санкцій, пов’язаних з Кримом.

До того ж, резолюція закликає американський уряд проголосити, що зовнішня політика США полягає у тому, щоб ніколи не визнавати незаконної анексії Криму Росією.

новини партнерів

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

18 липня, 2018 середа

17 липня, 2018 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати