//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дівчина закохалася в ляльку-зомбі і планує з нею весілля

Фелісіті Кадлец - 19-річна дівчина з Массачусетса, яка закохалася в ляльку-зомбі і хоче з нею побратися

Про це пише видання Metro.

Дівчина продемонструвала свої "романтичні стосунки" з лялькою і сподівається, що вони скоро зможуть побратися. Фелісіті стверджує, що "роман" з зомбі-лялькою Келлі триває протягом останніх трьох років.

У дівчини навіть є її ім'я, витатуйоване на руці. Лялька була подарована Фелісіті, коли їй було всього 13 років, її купили на сайті  'Creepy doll collection'.

Пояснюючи, як її "стосунки" з Келлі почалися, Фелісіті каже: "Я знайшла Келлі на моторошному веб-сайті колекції ляльок, і я була зачарована нею, коли мені було 13. Але відчувати щось я почала тоді, коли мені було 16 років. Це були почуття, які я довго не визнавала  і намагалася заперечувати".

Дівчина також розповіла, що колись у неї були друзі, і вона думала, що закохана, але вони ніколи не змушували її почувати себе так, як є зараз.

"На жаль, багато людей не розуміють наших відносин, але я настільки впевнена, що я закоханий в Келлі, що зробила тату з її ім'ям на руці. У нас є інтимні стосунки, які прогресують звичайним способом - і ми одружимось у вересні",- продовжує дівчина.

Фелісіті зазначила, що їх стосунки були "вимкнені" з 16 років, але за останній рік вона змирилась із своїми почуттями до ляльки. "Вона завжди буде частиною мого серця - вона є частиною мене, і ніхто не може змінити це. У нас з Келлі є інтим - я пещу її і відчуваю себе в безпеці з нею, і я відчуваю справжній зв'язок, коли у нас секс".

Довідка:

Наявність сексуальних або романтичних почуттів до неживих предметів називається об'ектофілія.

 

 

новини партнерів

‡агрузка...

25 червня, 2019 вівторок

24 червня, 2019 понеділок

25 червня, 2019 вівторок

24 червня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати