live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українці назвали кандидатів у президенти, найбільш цікавих для Росії

Якби вибори президента України відбулися цієї неділі, два перші місця посіли б Юлія Тимошенко та Петро Порошенко. Серед політиків, в яких зацікавлена Росія, попереду Юрій Бойко та Вадим Рабинович

Такі дані опитування оприлюднив КМІС, Центр Разумкова та СОЦИС.

Як зазначається, серед всіх опитаних, за лідера "Батьківщини" - проголосували б 11% опитаних, за чинного президента Петра Порошенка віддали б свої голоси 7,1%, третє місце ймовірного перможця посідає шоумен Володимир Зеленський - 6,7%.

Крім того, на думку респондентів із запропонованих кандидатів з відривом переможцями називають також Юлiю Тимошенко (15,4%) та Петра Порошенко (13,4%). Далеко позаду інші кандидати, як Володимир Зеленський (3,8%), Юрiй Бойко (3,6%) та Анатолiй Гриценко (3,3%).

По кожному з політиків, скажіть, будь ласка, наскільки зацікавлена Росія?

В рейтингу тих кандидатів у президенти, в кому найбільше зацікавлена Росія, окрім лідера "Опоблоку" Юрія Бойка (46,5%), в першу трійку потрапили також лідер партії  "За життя" Вадим Рабінович (37,9%) та лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко (28,4%).

Якби вибори до Верховної Ради України відбулися найближчої неділі?

У парламент, згідно з даними опитування, першою трійкою пройшли б ВО "Батькiвщина" (12,5%), Партiя "Слуга Народу" Зеленського (8,6%)та "Громадянська позицiя" Гриценка (6,9%).

При цьому зазначається, що похибка опитування становить 1 %. А 27,5% опитаних взагалі не знають, за кого голосуватимуть або відмовилися брати участь в опитуванні. Крім того, серед названих кандидатів ані Зеленський, ані Вакарчук про готовність іти в президенти не заявляли.

  • Раніше, згідно з даними опитування фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва та Центру Разумкова, оприлюдненим на початку вересня, серед кандидатів на президентську посаду Петро Порошенко посів третє місце, на першому також була Юлія Тимошенко.

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати