//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Порошенко визнав головні прорахунки влади, якими незадоволені українці


фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко під час звернення до Верховної Ради назвав основними нерозв'язаними задачами влади неспроможність завершити війну і повернути окуповані території, проблеми у соціальній сфері, повільну боротьбу з корупцією, еміграцію та гальмування реформ

Про це повідомляє Еспресо.TV.

"Насамперед хотів би відверто наголосити на тому, чим більшість суспільства об'єктивно незадоволена: не вдалося завершити війну і відновити територіальну цілісність країни. Внаслідок агресії втрачено 20% промислового потенціалу України. Це, звичайно, спровокувало "ефект доміно" для всієї української економіки. Разом із агресивним закриттям Росією свого ринку для українських товарів це спричинило глибоку соціальну кризу. Ми вистояли і відновили зростання, однак більшість українців поки що не відчули покращення добробуту, а рівень життя відновлюється повільно і нерівномірно - і по регіонах, і по соціальних, і по вікових групах. І особливо незахищеними залишаються пенсіонери", - сказав Порошенко.

Прензидент зазначив, що попри створення антикорупційних органів, вони поки що працюють неефективно.

"Ми створили антикорупційну інфраструктуру, в деякі нові органи вклали чималі ресурси платників податків України, але поки що коефіцієнт їхньої корисної дії мене, як президента, не задовільняє. І суспільство розчароване динамікою антикорупційної боротьби. І претензії людей є абсолютно виправдані", - сказав Порошенко.

Виїзд українців за кордон президент назвав частиною інтеграції в європейський ринок праці.

"Серйозних масштабів набула еміграція з країни. З цим викликом так чи інакше мають справу всі країни Центрально-Східної Європи, які у процесі євроінтеграції ставали частиною європейського ринку праці. Нажаль, влада допустила чимало прорахунків і у кадровій політиці, а сміливі експерименти  у цій сфері виявилися недостатньо ефективними. Темпи реформ зовсім не такі, як та швидкість, яку ми проектували на старті. Проблеми виявилися глибшими, спротив - сильнішим, рішення - складнішими", - додав Порошенко.

новини партнерів

‡агрузка...

24 квітня, 2019 середа

24 квітня, 2019 середа

23 квітня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати