live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд повернув Амосовій крісло ректора медуніверситету Богомольця

Печерський суд Києва поновив на посаді ректора Національного медичного університету ім.О.Богомольця Катерину Амосову

Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України.

Згідно з повідомленням, Печерський суд Києва 20 вересня прийняв рішення про визнання звільнення Амосової з посади ректора НМУ незаконним. Водночас у МОЗ України зазначають, що Катерина Амосова не є керівником НМУ ім. О.О. Богомольця доки вони не отримають належним чином завірену копію рішення суду.

"Для поновлення її на посаді має бути виданий відповідний наказ МОЗ України та на його підставі внесено зміни до Єдиного державного реєстру. Тому наразі Катерина Амосова не має повноважень видавати накази як ректорка університету. МОЗ готує апеляційну скаргу", - заявили у відомстві.

У повідомленні наголосили, що у повному обсязі рішення Печерського суду щодо поновлення Амосової на посаді ректора НМУ набуде законної сили лише після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи - тобто через 30 днів.

  • Нагадаємо, 20 лютого МОЗ відсторонило Катерину Амосову від виконання обов'язків ректора медичного університету ім. Богомольця через зрив ліцензійного іспиту для студентів-стоматологів 3 курсу.
  • 2 квітня МОЗ України достроково розірвало контракт з ректором Національного медичного університету ім. Богомольця Катериною Амосовою. 
 

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати