Смоленська катастрофа: ПАРЄ ухвалила резолюцію, що засуджує дії Росії


фото: REUTERS
ПАРЄ одноголосно ухвалила резолюцію із засудженням невиконання Росією Чикагської конвенції в частині відмови передати Польщі рештки жертв Смоленської авіакатастрофи

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник української делегації, віце-президент ПАРЄ Володимир Ар'єв.

Він зазначив, що ПАРЄ одноголосно ухвалила резолюцію із засудженням невиконання Росією Чикагської конвенції в частині відмові передати Польщі рештки літака, який впав під Смоленськом.

"Чому? Що Росія приховує від міжнародного суспільства про те, що сталося в цей чорний день? Навіть терористи з так званої Донецької Республіки нарешті погодилися передати рештки МН17 до міжнародного слідчого органу, щоб він міг зробити висновки. Російська Федерація гірше тих терористів", - наголосив Ар'єв.

Він додав, що Асамблея повинна зініціювати дебати у всіх міжнародних організаціях та у всіх громадах з цього приводу.

"Я повністю підтримую польських колег, які прагнуть знайти правду про те, що трапилося в Смоленській трагедії. Це очікування - це друга Смоленська трагедія для польського народу. І ми зобов'язані підтримувати цей дуже хороший репорт та резолюцію без змін", - підсумував Ар'єв.

  • Нагадаємо, літак Ту-154 з польськими високопосадовцями та президентським подружжям на борту розбився під Смоленськом у 2010 році. 
  • Під час повторного вивчення тіл жертв Смоленської авіакатастрофи в труні стюардеси Наталії Янушко було знайдено рештки 5 інших осіб.
  • У труні президента Польщі Леха Качинського, який загинув у авіакатастрофі під Смоленськом у 2010 році, знайшли фрагменти тіл двох інших людей.
  • Як заявив міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, колишній прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск несе повну відповідальність за Смоленську катастрофу.
  • На елементах корпусу польського літака Ту-154М, а також на тілі принаймні однієї жертви катастрофи виявлено сліди вибухівки.

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати