live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Андріївська церква після реставрації відкриється для відвідувань

Андріївська церква після передачі у користування Вселенському Патріархату та повної реставрації буде знову відкрита для відвідувачів

Відповідну заяву щодо користування Андріївською церквою як Церквою Вселенського Патріархату оприлюднила прес-служба Національного заповідника "Софія Київська".

"Андріївська церква залишається у власності держави і надалі перебуватиме на балансі Національного заповідника "Софія Київська". Реставрацію Андріївської церкви буде продовжено до її повного завершення. після завершення реставрації церква буде знову відкрита для відвідувань", - йдеться у повідомленні.

Крім того, як зазначили у прес-службі Національного заповідника, представники Церкви Вселенского Патріархату мають укласти договір щодо користування пам’яткою згідно з чинним українським законодавством. 

При цьому наявний штат пам’яткоохоронців і надалі продовжить свою роботу згідно з вимогами пам’яткоохоронного законодавства.

  • Нагадаємо, Верховна Рада у четвер, 18 жовтня, підтримала за основу і в цілому законопроект №9208 "Про особливості користування Андріївською церквою Національного заповідника "Софія Київська", яким церква передається у користування Вселенського Патріархату.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати