live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дизайнерка створює прикраси для матерів із залишків пуповини

Рут Авра, дизайнер-ювелір із Флориди, створює прикраси із пуповинних залишків дітей. Такі вироби орієнтовані на матерів, які занадто прив'язані до своїх новонароджених дітлахів

Про це пишуть Fox News.

Пуповинний залишок є частиною пуповини, яка залишається на животі дитини після того, як основну її частину зріжуть. Надалі він під впливом повітря підсихає, муміфікується і самостійно відпадає на 5-15 день життя немовляти.

На створення таких прикрас дизайнерку надихнуло народження власного сина у 2012 році та народження дитини у її кращої подруги. "Я поклала обидва залишки поруч на столі, і у мене з'явився план", - розповідає Авра.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Після того, як жінка зробила перші намиста, вона вирішила відкрити доступ до такої послуги і для інших матерів. Таке намисто коштує трохи менше $200 і завжди має унікальний дизайн, адже форма кожного залишку індивідуальна.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

"Це символізує зв'язок між матір'ю і дитиною, тому що це буквально фізичний зв'язок між вами", - розповіла Авра, додавши, що таке намисто є символічним способом "вшанувати пам'ять". 

Проте Avra - не єдина компанія на ринку, що робить прикраси з пуповинних залишків. Spkled Milk робить схожі прикраси за $80. Компанія також виробляє прикраси з грудного молока, волосся, плаценти, весільних вуалей, залишків домашніх тварин чи людського праху.

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати