live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна відкладає підписання міграційного пакту ООН через російську агресію


фото: radiosvoboda
Розгляд Україною міграційного пакту ООН відкладено через проблеми, пов'язані зі збройною агресією Росії

Про це повідомляє прес-служба МЗС України.

"Збройна агресія Російської Федерації призвела до незаконної окупації Автономної Республіки Крим, м. Севастополь, спроб їхньої анексії та поширення Російською Федерацією міжнародного збройного конфлікту на Донеччину та Луганщину. Ці злочинні дії перетворили близько 1,5 млн громадян України на вимушених переселенців. Українська сторона докладає усіх можливих зусиль, щоб забезпечити права та потреби внутрішньо переміщених осіб, але попереду ще багато роботи, яка вимагає значних матеріальних та фінансових ресурсів", - зазначають у МЗС.

У зовнішньополітичному відомстві пояснили, що Україниа розгляне пакт "за сприятливих умов" та запевнили у відданності країни зобов’язанням за міжнародними конвенціями та договорами щодо прав людини.

"Враховуючи викладене, Україна розгляне можливість приєднання до Глобальної угоди про безпечну, впорядковану та законну міграцію на іншому етапі за сприятливих умов. Українська сторона віддана своїм зобов’язанням за міжнародними конвенціями та договорами з питань прав людини, реадмісії тощо. Попри серйозні виклики і проблеми, пов’язані із вимушеним переселенням значної кількості наших громадян всередині країни, Україна продовжує приймати іммігрантів та створювати належні умови для їхнього перебування в нашій країні. За даними Державної міграційної служби України, станом на 1 жовтня 2018 року, на обліку в ДМС перебувало 275 030 іммігрантів. Лише за 9 місяців поточного року, органами ДМС видано 10 410 дозволів на імміграцію, оформлено 33 567 посвідок на тимчасове проживання", - повідомили в МЗС.

  • Нагадаємо, Міжнародна конференція ООН ухвалила Глобальний пакт про безпечну, впорядковану та регульовану міграцію пакт затвердили вже понад 150 країн.

новини партнерів

‡агрузка...

17 жовтня, 2019 четвер

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати