//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Медичним закладам розсилають фейкові розпорядження щодо воєнного стану

Міністерство охорони здоров'я закликає керівництво медичних закладів перевіряти всі розпорядження щодо воєнного стану

Про це йдеться на сайті Мінздрава.

"У Центральну міську лікарню ім. Титова, що у Лисичанську Луганської області, надійшов сфабрикований лист начебто від Луганської ОДА з дорученням провести підготовчі заходи у зв'язку із впровадженням воєнного стану. МОЗ України закликає медзаклади по всій країні бути пильними і перевіряти кожен підозрілий лист", - наголосили у відомстві.

Як зазначають у МОЗ, воєнний стан є правовим режимом, вперше запровадженим у 10 областях України, тому пов’язані з ним аспекти можуть стати предметом для маніпуляцій і провокацій з боку ворожих до Української держави структур.

"Провокатори можуть надсилати вказівки під приводом воєнного стану від імені керівних структур різного рівня. Підробки на перший погляд не відрізняються від офіційних листів: вони містять вихідний номер, підпис посадової особи та інші стандартні атрибути офіційних звернень. Такі листи можуть направлятися як в окремі медзаклади або обласні управління охорони здоров’я з метою підірвати системну роботу", - застерігають у МОЗ.

У міністерстві також розробили алгоритм дій на випадок отримання таких "документів" . Зокрема, якщо у медзаклад або керівний структурний підрозділ охорони здоров’я надійшов лист про заходи у зв’язку з воєнним станом, слід перевірити легітимність листа, передусім - зателефонувати до органу або установи, з якої надійшов такий лист, і перевірити, чи дійсно такий лист є справжнім зверненням. У разі виявлення підробки необхідно повідомити МОЗ України: надіслати електронного листа на адресу mob.moz.98@gmail.com, у темі якого зазначити "Воєнний стан-фейк-область".

 

новини партнерів

‡агрузка...

19 травня, 2019 неділя

19 травня, 2019 неділя

18 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати