live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україні виділяють €35 млн на боротьбу з глобальним потеплінням


фото: reuters
Федеральне міністерство Німеччини із питань довкілля, збереження природи та радіаційної безпеки надасть Україні фінансову допомогу на €35 млн для боротьби з кліматичними змінами

Про це повідомило міністерство екології та природних ресурсів України.

“Мінприроди успішно завершило перемовний процес із Федеральним міністерством Німеччини щодо надання допомоги в розмірі 35 мільйонів євро. Це велике досягнення та виклик для усієї екологічної спільноти України, що спрямує економіку до зеленого зростання” - сказав міністр екологіі та природних ресурсів України Остап Семерак.

Проекти, які профінансують, повинні орієнтуватися на виконання Паризької угоди, національно визначених внесків. Крім того, вони повинні включати аспект міжнародної співпраці у контексті протидії зміні клімату в акваторії Чорного моря та сприяти розвитку відновлюваної енергетики, зокрема, використання енергії біомаси на заміну викопним джерелам енергії.

Двостороннє співробітництво між Україною та Німеччиною в рамках Міжнародної кліматичної ініціативи почалося в 2008 році. За цей час Україна стала одним з партнерів ініціативи, почавши 14 проектів, десять з яких загальним бюджетом 19 млн євро вже завершені.

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати