live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд скасував дозволи на утеплення житлових будинків


фото: portal.lviv
Тепер багатоквартирне житло висотою до 100 м можна утеплювати

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

18 грудня 2018 року Кабінет міністрів затвердив оновлений Перелік будівельних робіт, які не потребують документів на їх виконання, та після закінчення яких об’єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію.

Згідно з повідомленням, тепер для проведення будівельних робіт з комплексної теплоізоляції вже введених в експлуатацію житлових будинків (стін, даху, горища, технічного поверху, цоколя чи підвалу) не потрібно отримувати такі дозвільні документи.

Це стосується індивідуальних житлових будинків, які належать до об’єктів із незначними (СС1) наслідками, та багатоквартирного житла висотою до 100 м - об’єктів із середніми (СС2) наслідками.

Згідно з даними Мінрегіону, раніше, щоб провести утеплення житлового будинку, наприклад, стін, даху чи горища, потрібно було отримувати обов’язковий дозвіл ДАБІ, що займало декілька місяців. 

У міністерстві також нагадали. що 1 грудня набрали чинності оновлені державні будівельні норми (ДБН) щодо теплоізоляції фасадів (ДБН В.2.6-33:2018 "Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування"), які, зокрема, передбачають впровадження європейських вимог до енергомодернізації фасадів.

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати