The Guardian почне виходити в обкладинці з картопляного крохмалю. Чому
Британська газета The Guardian відмовилася від поліетиленової обкладинки на користь рішення з картопляного крохмалю
Про це повідомляє Dezeen.
Друковане видання виходить в обкладинці, яка досі була поліетиленовою. Нова упаковка має матову текстуру і не така прозора.
Видання запустило кампанію по зменшенню використання пластика після відгуків читачів. Як зазначено в інструкції до обкладинки, її необхідно викидати в сміттєвий контейнер для харчових відходів.
Така упаковка повністю переробляється за шість місяців. Нововведення збільшить виробничі витрати, тому ціна друкованого видання виросте вперше за три роки і складе £ 3,2. Газети в такій обгортці вже почали випускати в Лондоні, Кенті, Ессексі, Хартфордширі, Норфолку і Саффолку.
-
24 жовтня Європарламент підтримав запровадження в ЄС заборони на використання одноразових виробів із пластику до 2021 року. Згідно з документом, деякі одноразові пластикові вироби, яким легко знайти заміну, будуть заборонені вже до 2021 року. Країни-члени ЄС також будуть зобов'язані на 2025 рік переробляти 90 відсотків пластикових пляшок, а виробники напоїв повинні будуть брати фінансову участь у переробці.
-
У Грузії з 1 жовтня набула чинності заборона на виробництво, імпорт і реалізацію тонких поліетиленових пакетів.
-
Дослідивши зразки льоду з Північного Льодовитого океану вчені виявили в деяких брилах понад 12 тисяч мікрочастинок пластику на літр криги. Загалом у ній знайшли 17 видів штучних матеріалів.
-
Британський дайвер Річ Хорнер зняв на камеру занурення в Індійський океан біля острова Нуса Пеніда, неподалік від узбережжя індонезійського туристичного курорту Балі, проте замість очікуваних скупчень скатів і інших риб виявив величезне скупчення пластикових відходів.
- Актуальне
- Важливе