live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Платиш карткою, отримуєш готівку. "ПриватБанк" запровадив нову послугу


фото: aleksandriya.co.ua
"ПриватБанк" почав видавати готівку на касі при оплаті покупок карткою. Максимальна сума видачі готівки на одну транзакцію становить 500 гривень, незалежно від вартості покупки

Про це повідомила прес-служба державного банку.

Найбільший банк України “ПриватБанк" спільно з Mastercard і мережею автозаправних комплексів WOG запустили новий пілотний проект з видачі готівки на касі при оплаті покупок банківською картою.

"Купівля з видачею готівки – це сервіс, яким охоче користуються жителі більшості європейських країн, а тепер і українці. Якщо ви розраховуєтесь в торговельній мережі картою, у разі необхідності отримати готівку можна прямо на касі, а не шукати банкомат", - пояснює керівник напрямку по роботі з торговими підприємствами "Приватбанку" Євген Васильцов.

Наразі послуга вже доступна клієнтам банку на всіх автозаправках WOG.

У повідомленні наголошується, що якщо покупцеві потрібна готівка в межах невеликої суми – а послуга дозволяє отримати на касі до 500 гривень - достатньо під час оплати покупки палива або супутніх товарів картою попросити у касира видати необхідну суму "живими грошима".

Покупка товару та оплата його карткою є обов'язковою умовою для отримання готівки.

"Зняти готівку можна з будь дебетової картки "Приватбанку" (зарплатної, студентської, соціальної) з магнітною смугою, отримання коштів з кредитного рахунку на першому етапі впровадження послуги не передбачено", - уточнили в прес-службі.

Також у банку розповіли, що працюють над доступністю цього функціоналу для всіх клієнтів банку, а компанія Mastercard в Україні – над доступністю сервісу для користувачів інших банків.

"Зараз ми продовжуємо активну роботу над розширенням екосистеми партнерів, щоб послуга зняття готівки на касі стала доступна максимального числа українців – власникам карт різних банків, і скористатися нею стало можливим у всіх ключових точках торгово-сервісній мережі країни", - каже директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні Юрій Батхин.

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати