live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вбивство росіян у ЦАР: за групою стежив російський найманець

Валерій Захаров (зліва)
Російський радник президента ЦАР Валерій Захаров підтвердив існування двох ключових фігурантів розслідування вбивства російських журналістів (група Орхана Джемаля)

Про це повідомляє Фонтанка.

“Сотов дійсно працював інструктором в ЦАР. Розголошувати умови і зміст його контракту я не можу. На ваше прохання я з'ясував, що Котофіо є співробітником жандармерії, але ніякого підвищення він не отримував (після загибелі журналістів — ред.)", - відповів Захаров.

За даними видання, петербуржець, найманець Сотов і центральноафриканець Котофіо могли контактувати у форматі взаємовідносин "вчитель - учень".

За даними розслідування, знімальну групу Орхана Джемаля контролювали усі три дні їх перебування в ЦАР. Спостереженням керував жандарм Котофіо, який в липні минулого року нібито знаходився в телефонному контакті з водієм загиблих журналістів, а також з росіянином Олександром Сотовим. Сотов у свою чергу неодноразово дзвонив радникові президента ЦАР Валерію Захарову.

ЗМІ оприлюднили частину біллінгів, детективи стверджують, що росіяни деякий час користувалися одним телефонним апаратом, а жандарм Котофіо вчився у російських інструкторів в Судані.

Нагадаємо, що Олександр Расторгуєв, Орхан Джемаль і Кирило Радченко були вбиті 30 липня 2018 року в Центральноафриканській республіці (ЦАР) при розслідуванні діяльності "групи Вагнера" - збройного формування російських найманців.

Водій групи російських репортерів постійно підтримував зв'язок з людьми, що мають стосунок до структур "кухаря Путіна" Євгена Пригожина.

null

(Місце вбивства журналістів)

новини партнерів

27 січня, 2020 понеділок

27 січня, 2020 понеділок

26 січня, 2020 неділя

25 січня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати