//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Волкер заявив, що США допомагатимуть Україні вступити до НАТО

США залишаться відданими ідеї, озвученій на саміті НАТО в Бухаресті в 2008 році щодо майбутнього членства України в Альянсі, та мають намір продовжити взаємодію, щоб Україна досягла всіх необхідних стандартів для цього
Про це заявив у четвер під час телефонної прес-конференції спецпредставник США з питань України Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.

"Позиція Сполучених Штатів залишається такою, що ми підтримуємо майбутнє членство України в НАТО, як було заявлено на саміті НАТО в Бухаресті в 2008 році. Ми повністю підтримуємо це", - сказав американський дипломат.

Він підкреслив, що Сполучені Штати дуже тісно працюють разом з Україною над реформуванням її оборонних можливостей і оборонних установ. Однак, за його словами, цей процес уповільнився після 2014 року, коли РФ розпочала збройну агресію проти України.

Волкер пояснив, що членство в НАТО потребує не тільки проведення військових реформ, але також стійкого демократичного середовища, економіки та гарних відносин з сусідами. Крім того, необхідно мати оперативні можливості, сумісні з Альянсом, цивільний контроль над військовою сферою та відповідати іншим стандартам. До того ж, за його словами, поки що в самому Альянсі немає консенсусу, "але двері для членства України в майбутньому відкриті".

У цьому зв'язку Волкер підкреслив: "Ми залишаємося відданими спільній роботі з Україною в подальшому, щоб допомогти їй досягти цих стандартів".

  • Раніше Курт Волкар повідомив, що ЄС і США розглядають додаткові обмежувальні заходи на випадок, якщо Росія не звільнить українських моряків.
  • Крім того, він заявив про підтримку ідеї розміщення спостерігачів у районі Азовського моря на українській території та виключно на запрошення української сторони.

новини партнерів

‡агрузка...

23 травня, 2019 четвер

23 травня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати