live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Волкер заявив, що США допомагатимуть Україні вступити до НАТО

США залишаться відданими ідеї, озвученій на саміті НАТО в Бухаресті в 2008 році щодо майбутнього членства України в Альянсі, та мають намір продовжити взаємодію, щоб Україна досягла всіх необхідних стандартів для цього
Про це заявив у четвер під час телефонної прес-конференції спецпредставник США з питань України Курт Волкер, повідомляє Укрінформ.

"Позиція Сполучених Штатів залишається такою, що ми підтримуємо майбутнє членство України в НАТО, як було заявлено на саміті НАТО в Бухаресті в 2008 році. Ми повністю підтримуємо це", - сказав американський дипломат.

Він підкреслив, що Сполучені Штати дуже тісно працюють разом з Україною над реформуванням її оборонних можливостей і оборонних установ. Однак, за його словами, цей процес уповільнився після 2014 року, коли РФ розпочала збройну агресію проти України.

Волкер пояснив, що членство в НАТО потребує не тільки проведення військових реформ, але також стійкого демократичного середовища, економіки та гарних відносин з сусідами. Крім того, необхідно мати оперативні можливості, сумісні з Альянсом, цивільний контроль над військовою сферою та відповідати іншим стандартам. До того ж, за його словами, поки що в самому Альянсі немає консенсусу, "але двері для членства України в майбутньому відкриті".

У цьому зв'язку Волкер підкреслив: "Ми залишаємося відданими спільній роботі з Україною в подальшому, щоб допомогти їй досягти цих стандартів".

  • Раніше Курт Волкар повідомив, що ЄС і США розглядають додаткові обмежувальні заходи на випадок, якщо Росія не звільнить українських моряків.
  • Крім того, він заявив про підтримку ідеї розміщення спостерігачів у районі Азовського моря на українській території та виключно на запрошення української сторони.

новини партнерів

28 січня, 2020 вівторок

28 січня, 2020 вівторок

27 січня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати