live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Київським пенсіонерам обмежать кількість безкоштовних поїздок


фото: slovoidilo
Київська міська держадміністрація опублікувала проект розпорядження про затвердження розміру щомісячної компенсації пільговикам проїзду всіма видами громадського транспорту

Про це йдеться на сайті КМДА.

Розмір компенсації у КМДА пропонують встановити на рівні 240 гривень на місяць, а виплачувати їх хочуть готівкою.

Цих грошей вистачить на покриття 30 разових поїздок у комунальному транспорті столиці.

Йдеться про ті категорії громадян, які визначені п. 2 Порядку надання пільг у грошовій формі з оплати проїзду всіма видами транспорту загального користування на міських, приміських і міжміських маршрутах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 14 березня 2018 року №197.

Читайте також: Гроші замість безкоштовного проїзду. Як працюватиме монетизація транспортних пільг

  • Нагадаємо, у 2017 році були внесені зміни до Бюджетного кодексу, де місцевій владі надане право вирішувати, в якому саме вигляді будуть надаватися транспортні пільги - в готівковій чи безготівковій формі.
  • З 14 липня 2018 року на проїзд у київському метро, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та міській електричці діють нові тарифи. Разова поїздка в громадському транспорті столиці коштує 8 гривень.
  • На думку віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка, якщо місцеві органи влади правильно підійдуть до цього питання, то монетизація пільг буде дуже вигідна пільговику. Адже, отримавши "живі" гроші на руки, пільговики зможуть користуватися тими видами транспорту, які зараз не забезпечують їм пільговий проїзд (наприклад, маршрутними таксі). Або взагалі витратити ці гроші на інші потреби, наприклад, якщо пільговик проживає в селі і транспортом практично не користується.

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати