live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна провела бойові ракетні стрільби поблизу окупованого Криму

Українська армія провела бойові стрільби із зенітних ракетних комплексів С-125, "Куб", "Рокач" та "Тор" на полігоні "Ягорлик" у Херсонскій області

Про це повідомляє прес-служба Ради нацбезпеки і оборони України.

Секретар РНБО Олександр Турчинов зазначив, що перед українською промисловістю було поставлено завдання у найкоротший строк за відносно невеликі кошти повністю відновити і модернізувати наявні зенітні ракетні комплекси та підвищити їхні бойові характеристики до рівня сучасних вимог.

"Під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей. За результатами стрільб підтверджені заявлені виробниками тактико-технічні характеристики цих комплексів. Оборонним бюджетом на 2019 рік заплановано подальше нарощування ракетного потенціалу країни, посилення протиповітряної оборони та захисту чорноморського та азовського узбережжя нашої країни", - розповів Турчинов.

За словами Турчинова, глибока модернізація комплексів дозволила значно розширити їхні бойові можливості та ефективність бойового застосування в складних умовах радіоелектронної та завадової обстановки по всіх класах цілей. Крім того, було підвищено надійність і значно знижено енергоспоживання, створено комфортні умови для особового складу, підвищено ергономічні характеристики, а для обслуговування техніки тепер потрібна менша кількість людей.

новини партнерів

‡агрузка...

16 жовтня, 2019 середа

16 жовтня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати