live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Хімічне забруднення в Криму: науковець попередив про захворювання серця та печінки

Ілюстративне фото
Перевищення припустимої концентрації в атмосфері хімічних речовин на півночі Криму – це "величезний ризик для здоров'я населення"

Про це заявив старший науковий співробітник екологічної лабораторії Дніпровського національного університету залізничного транспорту Максим Сорока, передають Крим.Реалії

Він прокоментував перевищення припустимої концентрації в атмосфері хімічних речовин на півночі Криму.

За його словами, фтористий водень та хлористий водень є токсичними речовинами, що вражають органи дихання, серцево-судинну систему і систему кровотворення. Фахівець зазначив, що спочатку ці речовини вражають носоглотку, слизову, можуть з'явитися виразки, набухання, а пізніше – хронічні кон'юнктивіти і бронхіти.

"Якщо люди дихатимуть у таких концентраціях довгий час, наприклад, кілька місяців, то такі речовини при тривалому впливі викликають серйозні серцево-судинні захворювання, які можуть закінчитися дистрофією міокарда, а без серця хто зможе жити? А фтористий водень дуже сильно впливає на органи кровотворення. При його тривалому впливі дуже поширені токсичні гепатити. А хто зможе жити без печінки?" – підкреслив Сорока.

Нагадаємо, 12 березня у Криму зафіксували новий викид хімічних речовин. В повітрі Красноперекопська зафіксували перевищення гранично допустимої концентрації хлористого водню.

В Армянську також зафіксували підвищення вмісту шкідливих речовин у повітрі. Вміст оксиду вуглецю перевищує ГДК (граничнодопустима концентрація) у 1,04 рази, фтористого водню — у 1,8 рази.

 

новини партнерів

5 липня, 2020 неділя

5 липня, 2020 неділя

4 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати