live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З 1 квітня "Нафтогаз" знизив ціни на газ

"Газопостачальна компанія" Нафтогаз України "з 1 квітня 2019 року знизила ціну газу на квітень для своїх побутових споживачів в Кіровоградській області та інших регіонах на 2%

Про це повідомляє прес-служба НАК.

Кінцева ціна газу для побутових споживачів Нафтогаз складе 8,38 грн за куб. м замість 8,55 грн за куб. м, включно з ПДВ і витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами. 

Крім того, "Нафтогаз" не буде встановлювати максимально можливу торговельну націнку постачальника, дозволену законодавством.

"Таким чином, кінцева ціна газу для побутових споживачів ЦПК" Нафтогаз України "складе 8,38 грн за м куб. замість 8,55 грн за м куб. (включно з ПДВ і витратами на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами)", - йдеться в повідомленні.

У НАК відзначили, що в березні "Нафтогаз" скористався привабливою ринковою ситуацією і закупив достатні обсяги газу для забезпечення побутових споживачів групи.

Крім того, НАК "Нафтогаз України" знизив на 19% ціни на газ для промислових споживачів по передоплаті до 5990 грн / тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними трубопроводами).

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати