live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Прощавай, Google+: соцмережа від пошукового гіганта більше не доступна

Google+ більше не доступна для персональних акаунтів, компанія залишила сервіс тільки для корпоративних клієнтів

Про це йдеться у блозі Google.

З 2 квітня сервіс Google+ більше не доступний для персональних акаунтів - тепер сервіс функціонує тільки для корпоративних клієнтів. Компанія прискорила закриття сервісу після виявлення витоків персональних даних.

"У грудні 2018 роки ми оголосили про плани закрити Google+ для звичайних користувачів в квітні 2019 року. Після закриття Google+ інші наші сервіси, такі як Gmail, Google Фото, Диск і YouTube, залишаться доступні. Аккаунт, який ви використовуєте для входу в ці сервіси, також буде працювати", - йдеться у повідомленні компанії.

8 жовтня 2018 року Google оголосила, що до кінця 2019 року закриє соціальну мережу Google+ для звичайних користувачів і залишить тільки для корпоративних клієнтів. У грудні компанія заявила, що закриє сервіс раніше, ніж планувала - через витік, який торкнувся близько 52,5 мільйонів користувачів. 

Помилка містилася в оновленому ПО, яке надали для скачування в листопаді 2018. При цьому програмісти змогли усунути неполадку через тиждень. Але сторонні додатки могли запросити імена і вік користувачів, рід діяльності, адреси електронної пошти.

При цьому додатки не отримували фінансових даних, номери паспортів, паролі та іншу інформацію, яку зловмисники могли б використовувати в корисливих цілях. Запит міг бути зроблений навіть в тому випадку, якщо користувач приховав свій профіль з публічного доступу.

Водночас в Google заявили, що не знайшли доказів того, що чиїсь особисті дані були використані третіми особами.

 

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати