live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Прощавай, Google+: соцмережа від пошукового гіганта більше не доступна

Google+ більше не доступна для персональних акаунтів, компанія залишила сервіс тільки для корпоративних клієнтів

Про це йдеться у блозі Google.

З 2 квітня сервіс Google+ більше не доступний для персональних акаунтів - тепер сервіс функціонує тільки для корпоративних клієнтів. Компанія прискорила закриття сервісу після виявлення витоків персональних даних.

"У грудні 2018 роки ми оголосили про плани закрити Google+ для звичайних користувачів в квітні 2019 року. Після закриття Google+ інші наші сервіси, такі як Gmail, Google Фото, Диск і YouTube, залишаться доступні. Аккаунт, який ви використовуєте для входу в ці сервіси, також буде працювати", - йдеться у повідомленні компанії.

8 жовтня 2018 року Google оголосила, що до кінця 2019 року закриє соціальну мережу Google+ для звичайних користувачів і залишить тільки для корпоративних клієнтів. У грудні компанія заявила, що закриє сервіс раніше, ніж планувала - через витік, який торкнувся близько 52,5 мільйонів користувачів. 

Помилка містилася в оновленому ПО, яке надали для скачування в листопаді 2018. При цьому програмісти змогли усунути неполадку через тиждень. Але сторонні додатки могли запросити імена і вік користувачів, рід діяльності, адреси електронної пошти.

При цьому додатки не отримували фінансових даних, номери паспортів, паролі та іншу інформацію, яку зловмисники могли б використовувати в корисливих цілях. Запит міг бути зроблений навіть в тому випадку, якщо користувач приховав свій профіль з публічного доступу.

Водночас в Google заявили, що не знайшли доказів того, що чиїсь особисті дані були використані третіми особами.

 

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати